15 грудня 2020 року в нашому закладі відбулося відкриття двох сучасних кабінетів хімії. Один з них придбаний за державні кошти, а другий – за кошти закладу. Тепер наші кабінети мають сучасне мультимедійне обладнання, яке дозволить полегшити роботи викладачів та викликати інтерес учнів до навчання.














