День відкритих дверей

            28 травня 2021 року у відділенні с. Рокитне відбувся День відкритих дверей.

Чекаємо всіх бажаючих до нас на навчання!

         

           19 травня 2021 року у відділенні м. Мерефа відбувся День відкритих дверей з дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних заходів. Педагогічні працівники ознайомили абітурієнтів з матеріально-технічною базою закладу та провели майстер-класи з професій.

Чекаємо Вас до нас на навчання!

       

            13 травня 2021 року у відділенні м. Харків відбувся День відкритих дверей, за дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних заходів. Учні шкіл та інтернатів м. Харкова були ознайомленні з виставкою технічної творчості, взяли участь у майстер – класах з професій та поспілкувалися з нашими педагогами та учнями.

Чекаємо бажаючих до нас на навчання!

         

       

        25 квітня 2019 року в ДНЗ «Регіональний Центр» відбувся день відкритих дверей.

       Визначитись з майбутніми професіями та детально довідатись про особливості навчання на День відкритих дверей завітали учні шкіл м. Харкова та Харківського району. Позитивна енергетика, драйв і чудовий настрій панували сьогодні у нашому навчальному закладі.

            Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт 2019», учні зафіксували на фото яскраву мить знайомства з навчальним закладом і вирушили на цікаву інформативну екскурсію у світ майбутніх професій.

             Учні із захопленням спостерігали за проведенням майстер-класу з усіх професій. Захоплення викликав конкурс пасхальних куличів. Пасхальне різнобарв’я створювало святковий весняний настрій. Дегустація польової весняної каші та кондитерських виробів, виготовлених нашими учнями; спортивні змагання з футболу на сучасному майданчику зі штучним покриттям та спортивна естафета; концертна програма – всі ці заходи викликали безліч позитивних емоцій.

ДНЗ «Регіональний Центр» чекає Вас до нас на навчання!!!