Бібліотечна робота

       Ми,  бібліотекарі Державного навчального закладу “Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області” дуже любимо свою роботу і переживаємо за неї всією душею.

          На роботі  ніколи не буває сумно, адже сучасний  бібліотекар- це книжковий експерт, генератор ідей, аніматор, артист, дизайнер, вихователь та вчитель, фотограф, документознавець, екскурсовод, художник, вічний двигун та майстер на всі руки… Приємно усвідомлювати, що ти і бібліотека потрібні людям. Тож у день нашого професійного свята, хочеться привітати та побажати усім нам міцного здоров’я, родинного затишку, вдосконалення професійних якостей та впевненості у власних силах!

 

           ДНЗ “Регіональний Центр” має сучасну БІБЛІОТЕКУ з читальною залою, абонементом та книгосховищем, в якому налічується 36,2 тис. книжок. Робота бібліотеки ДНЗ «Регіональний Центр» в першу чергу спрямована на допомогу у навчанні висококваліфікованого, конкурентоспроможного працівника. Інформаційна культура особистості розглядається зараз як важлива умова її розвитку і розвитку суспільства в цілому. Бібліотека допомагає своїм користувачам зорієнтуватися в складному інформаційному просторі. Бібліотека оснащена Інтернетом з wifi-роутером, за допомогою чого учні та працівники навчального закладу мають постійний вільний доступ до мережі.

Посилання на електронні підручники.

Електронні підручники загальноосвітнього напряму

Електронні підручники професійного напряму