Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота м.Харків, вул Морозова, 20-А, вул. Костичева 1-А

Профорієнтаційна робота. Відділення м. Мерефа

ДНЗ Регіональний Центр м. Мерефа

Профорієнтаційна робота. Відділення с.Рокитне

 

           З 18 лютого 2021 року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний Центр» розпочали профорієнтаційну роботу в школах Харкова та Харківської області.

          Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина в житті. Саме тому виїзні бригади проводять майстер – класи за професіями з майбутніми абітурієнтами.

     Це дає змогу випускникам шкіл відчувати особливості професії, потренуватися на тренажерах, відчути особливості професії у віртуальному просторі та сформувати вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії.

          Ще відомий давньогрецький філософ Платон говорив «Пізнай себе і роби свою справу».

Чекаємо до нас на навчання!

            Педагогічні працівники нашого центру систематично проводять різні форми профорієнтаційної роботи. 04 лютого 2020 року ми приймали учнів 9-го класу 78 школи м. Харкова. Було проведено екскурсію та майстер-класи за професіями. Чекаємо вас на навчання!

             

         08 листопада 2019 року викладачі та майстри виробничого навчання нашого центру відвідали Харківську загальноосвітню школу № 48 з профорієнтаційними бесідами та майстер – класами.

        04 листопада 2019 року в нашому центрі розпочалась профорієнтаційна робота. Наші викладачі та майстри виробничого навчання відвідали Харківську загальноосвітню школу №151, де розповіли про наш заклад та провели майстер-класи.