Ділові стосунки

Виробниче навчання та виробнича практика проводиться для учнів  на підприємствах міста Харкова та області.
Учням надаються обладнані робочі місця: призначаються кваліфіковані працівники підприємств для безпосереднього керівництва виробничим навчанням та виробничою практикою, з оплатою їх роботи в установленому порядку згідно до законодавства.

svet_shahtera

Базовими підприємствами є ВАТ «Турбоатом», ВАТ ХМЗ «Світло шахтаря», ВАТ «Автотранспортне підприємство 16354», інші приватні підприємства та СТО, тепличний комплекс «ФВ».

teplichnui_komplex

Випускники, отримавши диплом з відзнакою, мають можливість продовжити навчання згідно договорів з вищими навчальними закладами, а саме УІПА, ХАДУ, ХІПТ. Харківський професійний електромеханічний ліцей підтримує довготривалі стосунки з ВНЗ міста Харкова.

Виробниче навчання та виробнича практика проводиться для учнів відділення «Харчових технологій та торгівлі» на підприємствах міста Харкова та області: «Хлібзавод « Салтівський »; ТОВ «Надія-92» м.; ФОП «Варфоломеєва»; ФОП «Євтушенко»; ФОП «Васильченко» ; ПП. «Аквамарин».

 

 

del_otn1

ЗАТ «Хлібзавод «Салтівський» – один з лідируючих в харківському хлібопеченні і входить в групу найбільш великих підприємств в Східному регіоні України за об’ємом виробництва Це основне базове підприємство, на якому учні освоюють професії «Пекар; тістороб; машиніст тістообробних машин; формувальник тіста»; «Кондитер». Висловлювання Голови правління ЗАТ «Хлібзавод «Салтівський» Андрія Руденко: «Кожен рік, кожний день ми радуємося кожному кілограму, кожній тоні хліба. Ми зростаємо, ми впевнено йдемо вперед, створюючи робочі місця. Ми працюємо, досягаємо здавалося б недосяжні цілі. І я вдячний всім, хто приклав руку для спільної перемоги – перемоги, що називається праця».

Спільна діяльність здійснюється за наступними напрямками:

 • щорічне укладання угоди на підготовку кваліфікованих робітників (травень-червень) та виконання держзамовлення;
 • участь підприємства у розробленні навчальних планів та програм (держстандартів) підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників;
 • надання підприємством робочих місць і створення якісних умов для професійної підготовки і виробничої практики;
 • участь представників підприємства в підсумковій атестації випускників училища;
 • надання підприємством можливостей педагогічним працівникам училища ознайомлюватися з їх новими технологіями, сучасним обладнанням та технікою, а також періодично проходити стажування;
 • працевлаштування випускників училища, забезпечення їх адаптації та закріплення на робочих місцях;
 • працевлаштування на підприємстві учнів-сиріт;
 • надання училищу обладнання та устаткування для хлібопекарної лабораторії;
 • здійснення безкоштовного медичного обслуговування учнів на підприємстві;
 • надання на підприємстві приміщення для занять з виробничого навчання;
 • допомога в проведенні профорієнтаційної роботи і безпосереднє направлення молоді на навчання в училищі.

 

del_otn2 del_otn3