Новини та анонси

Навчання в навчально-практичному центрі

    27 вересня 2021 року відбулося затвердження графіку навчання у навчально-практичному центрі «Електрозварник ручного зварювання».

Запрошуємо до нас на навчання за такими видами підготовки:

  1. Стажування з професії «Електрозварник ручного зварювання» з  27.09.2021
  1. Навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання 3 розряду» з  01.10.2021

Робота навчально – практичного центру.

НПЦ з професії «Пекар»

             З 18 червня 2021 року розпочали роботу дві групи з професії пекар. Одна група за видом підготовки професійно-технічне навчання, а друга – перепідготовка.

Навчання в НПЦ з професії «Пекар».

            На базі навчально-практичного центру пекарів, планується проведення навчання первинної професійної підготовки слухачів з професії «Пекар», які отримують теоретичні та практичні навички за кошти фізичних та юридичних осіб.

Запрошуємо бажаючих на навчання!

НПЦ в дії!

        20 квітня 2021 року в групі слухачів навчально-практичного центру електрозварників ручного зварювання відбувся урок виробничого навчання за темою: «Ознайомлення з устаткуванням для електродугового зварювання».

 

 НПЦ працює.

        07 квітня 2021 року  відбувся урок виробничого навчання за темою: «Розбирання сівалки».  НПЦ з професій: «Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних машин. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» відкрив свої двері для слухачів групи № 21-2/СРС за спеціальністю «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» 2-го розряду з 01 березня 2021 року.

Випуск групи 20-3/1 СТ

         17 березня 2021 року відбудеться випуск у групі 20-3/1 СТ за професією «Столяр».

       З 01 березня 2021 року розпочались навчання в навчально-практичних центрах за професіями: «Електрозварник ручного зварювання» (ІІ розряд) та «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (ІІ розряд). Бажаємо слухачам успіхів!

     15 червня 2020 року в групі 20-3/1 НПЦ електрозварників ручного зварювання відбувся урок виробничого навчання за темою: «ММА зварювання. Зварювання металевих пластин в усіх просторових положеннях».

Стажування в НПЦ.

             Майстри виробничого навчання та викладачі спецтехнологій з професії «Електрогазозварник» проходять стажування (16.06.2020) в навчально-практичному центрі «Зварювальне виробництво».