Новини та анонси

Робота навчально – практичного центру.

НПЦ працює.

        07 квітня 2021 року  відбувся урок виробничого навчання за темою: «Розбирання сівалки».  НПЦ з професій: «Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних машин. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» відкрив свої двері для слухачів групи № 21-2/СРС за спеціальністю «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» 2-го розряду з 01 березня 2021 року.

Випуск групи 20-3/1 СТ

         17 березня 2021 року відбудеться випуск у групі 20-3/1 СТ за професією «Столяр».

       З 01 березня 2021 року розпочались навчання в навчально-практичних центрах за професіями: «Електрозварник ручного зварювання» (ІІ розряд) та «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (ІІ розряд). Бажаємо слухачам успіхів!

     15 червня 2020 року в групі 20-3/1 НПЦ електрозварників ручного зварювання відбувся урок виробничого навчання за темою: «ММА зварювання. Зварювання металевих пластин в усіх просторових положеннях».

Стажування в НПЦ.

             Майстри виробничого навчання та викладачі спецтехнологій з професії «Електрогазозварник» проходять стажування (16.06.2020) в навчально-практичному центрі «Зварювальне виробництво».