13 вересня 2019 року у ДНЗ «Регіональний Центр» у всіх відділеннях відбувся День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. Всі групи взяли активну участь. Змагання пройшли з таких видів спорту:
– стрибки у довжину з місця;
– метання м’яча в ціль;
– підйом тулуба в сидяче положення;
– підтягування на перекладині;
– штовхання гирі;
– перетягування канату.
Кращі спортсмени були нагороджені грамотами та подяками.






























