Свято спорту

            13 вересня 2019 року у ДНЗ «Регіональний Центр» у всіх відділеннях відбувся День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. Всі групи взяли активну участь. Змагання пройшли з таких видів спорту:

– стрибки у довжину з місця;

– метання м’яча в ціль;

– підйом тулуба в сидяче положення;

– підтягування на перекладині;

– штовхання гирі;

– перетягування канату.

              Кращі спортсмени були нагороджені грамотами та подяками.