Обласний вебінар.

           21 жовтня 2021 року відбувся обласний вебінар для викладачів хімії та біології за темою: «Медіаосвіта на уроках біології та хімії – шлях до формування критичного мислення учнів». Викладачі біології та хімії нашого закладу взяли активну участь та виступили з доповідями.