Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти.

     З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом. Це важливе нагадування для всього світу про недопущення порушення права на освіту, здоров’я та добробут учнів. В ДНЗ «Регіональний Центр» постійно ведеться робота з протидії булінгу серед учнів.