Краща група.

    16 вересня 2021 року у відділеннях м.Мерефи та с.Рокитне було нагороджено навчальні групи, які перемогли у конкурсі “Краща група” за підсумками ‎2020-2021 навчального року.

        У відділенні м. Мерефа кращою стала група № 30 (майстер в/н Дробот Галина Леонідівна), у відділенні с. Рокитне – група № 10 (майстер в/н Бондаренко Олександр Вікторович, класний керівник Кизим Галина Миколаївна).

       Нагородження провели: завідувач організаційним відділом Харківського обласного комітету профспілки енергетики та електротехнічної промисловості Проскурня Олександр Олександрович та голова профспілкового комітету ДНЗ “Регіональний Центр” Середа Сергій Вікторович.

Вітаємо переможців!