15 вересня 2020 року в групі 310М відбувся урок виробничого навчання за темою: «Проста форма нарізки овочей». А в групі 40М – за темою: «Виконання ручних стібків (прямі, косі, петле подібні та спеціальні ручні стібки)».
Всі публікаціі Admin.
Свято спорту
11 вересня 2020 року у ДНЗ «Регіональний Центр» у всіх відділеннях відбувся День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. Свято розпочалося яскравою лінійкою з піснями та поетичними рядками про спорт. Всі групи взяли активну участь. Змагання пройшли з таких видів спорту:
– стрибки у довжину з місця;
– метання м’яча в ціль;
– підйом тулуба в сидяче положення;
– підтягування на перекладині;
– штовхання гирі;
– перетягування канату.
До нас завітали гості.
07 вересня 2020 року ДНЗ «Регіональний Центр» зустрічав поважних гостей. Директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Крутова Анжеліка та начальник відділу науки, вищої та професійної освіти управління науки, вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення Департаменту Волік Ірина оглянули наш освітній заклад, а саме, підготовку до роботи в новому навчальному році в умовах пандемії. Гості ознайомились з роботою існуючих НПЦ та підготовкою до відкриття НПЦ з професії «Пекар».
Відкриття сектору громадського харчування.
03 вересня 2020 року у ДНЗ «Регіональний Центр» відбулося урочисте відкриття Сектору громадського харчування Рокитненського відділення. Були присутні гості: голова Нововодолазької райдержадміністрації А. В. Андреєв, заступник голови РДА А. М. Мащенко, голова Нововодолазької районної ради С. О. Ротач, перший заступник Нововодолазького селищного голови Л. М. Іващенко, начальник відділу освіти Нововодолазької РДА О. М. Козачок та адміністрація ДНЗ «Регіональний Центр» на чолі з директором В. В. Шепеленко.
Протягом минулого року наш колектив готувався до цієї події. Саме сьогодні урочисто розрізана стрічка до аудиторій та лабораторій сектору громадського харчування директором ДНЗ «Регіональний Центр» В. В. Шепеленко та головою НРР С. О. Ротач.
Свято Першого дзвоника.
02 вересня 2020 року у відділенні м. Мерефи нашого закладу відбулася святкова лінійка. До лав нашої дружньої родини прийшли першокурсники. Вітаємо усіх учнів та працівників закладу із початком нового навчального року. Бажаємо всім сил, здоров’я та наснаги у нових навчальних звершеннях!
День знань.
01 вересня 2020 року у нашому закладі розпочалося навчання. Традиційно, але з дотриманням правил протиепідемічної безпеки та дистанції, на свіжому повітрі пройшло Свято Першого дзвоника. Учнів 1-го курсу привітав директор ДНЗ «Регіональний Центр» Шепеленко В.В. та учні старших курсів. З нагоди дня Знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань, адже вони – це сила!
Початок нового навчального року.
01 вересня 2020 року розпочинається новий навчальний рік. Нагадуємо, що навчання розпочинається згідно з дотриманням протиепідемічних заходів.
Завершення навчального року.
2019/2020 навчальний рік ми завершили в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.
Нашим випускникам ми щиро бажаємо міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Щасти вам у всьому! У добру путь!
Учням, які перейшли на наступний курс та нашим майбутнім учням, бажаємо оздоровитися влітку та гарно відпочити. Чекаємо на вас 1 вересня!
Відбулася ДКА
Протягом 23 та 24 червня 2020 року відбулася державна кваліфікаційна атестація в групах №36, №47, №217 та №17 Р з дотриманням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19). Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у подальшому житті!
































































