06 вересня 2019 року у с. Рокитне Нововодолажського району Харківської області відбувся мітинг, присвячений Дню визволення с. Рокитне від нацистських загарбників. Учні, викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Регіональний Центр» взяли активну участь.
Всі публікаціі Admin.
Початок нового навчального року
День знань завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюючою атмосферою. 04 вересня 2019 року у відділенні м. Мерефа вітали учнів, батьків та викладачів з початком нового навчального року. На святі виступили заступник директора з НВР Прохорова О.В., заступник директора з УВР Кривчич Н.І. та настоятель храму Різдва пресвятої Богородиці отець Василій. Лінійка подарувала неймовірні враження, море емоцій та позитивний настрій на весь майбутній рік!
Дзвоник покликав на навчання!
03 вересня 2019 року у відділенні с. Рокитне відбулося свято першого дзвоника. ДНЗ «Регіональний Центр» радо прийняв до своїх затишних кабінетів та майстерень першокурсників. Були присутні адміністрація селищної ради, директор Балаклійської школи – інтернату Ляшов Анатолій Олексійович, настоятель храму Архістратига Михаїла отець Сергій та інші гості.
Святкова лінійка
02 вересня 2019 року у нашому освітньому закладі відбулася урочиста лінійка, присвячена дню знань. На святі була присутня завідувач відділу ХДБХТТ Барабаш Л. М. Освячення учнів першого курсу провів Отець Костянтин настоятель храму Різдва Івана Хрестителя. З привітанням до учнів, викладачів та батьків звернувся директор ДНЗ «Регіональний Центр» Шепеленко В.В.
Засідання педагогічної ради
30 серпня 2019 року відбулось засідання педагогічної ради. Було розглянуто наступні питання:
- Аналіз роботи закладу за 2018-2019 навчальний рік та перспективи модернізації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному році
- Затвердження Річного плану роботи закладу на 2019-2020 навчальний рік
- Затвердження педагогічного навантаження педагогічних працівників на 2019-2020 навчальний рік
- Про створення належних умов для здобуття якісної освіти учнями з особливими освітніми потребами
- Про використання під час організації освітнього процесу навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, що мають відповідний гриф МОНУ
- Про затвердження Робочого навчального плану для індивідуального навчання учнів закладу на 2019-2020 навчальний рік
Підготовка до нового навчального року
І пролунав останній дзвінок…
Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята останнього дзвоника. По – сімейному тепло і водночас урочисто проводжали випускників Державного навчального закладу “Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області ” в доросле життя. Цього дня усі – учні, викладачі – стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щірі напутні слова та вітання…Право відкрити урочисту лінійку було надано заступнику директора з виробничого навчання Федотовій Аллі Леонідівні. Лунали поради учням, щоб набуті знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплати. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращім із кращих. Щирими словами, гарними піснями привітали випускників учні молодших курсів. І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання закінчилось. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.
У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!!!
Захист ДКА
26 червня 2019 року відбулися державні кваліфікаційні атестації у групах:
- 218 за професією “Електрогазозварник”;
- 216 за професією “Прикладна механіка”(мододший спеціаліст);
- 46 за професією “Електрогазозварник; рихтувальник кузовів”.
Захист ДКА
24 червня 2019 року відбувся захист державних кваліфікаційних атестацій у групах:
- 36М за професіями – Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник.
- 46М за професіями – Швачка. Оператор швацького устаткування.
Вітаємо професіоналів своєї справи!!!
Нелегкі фінальні іспити
Завершують трирічне навчання хлопці-механїзатори у ДНЗ «Регіональний Центр». І якщо до здачі ЗНО учні поставились здебільшого спокійно, то до кваліфікаційних випробувань – з неабиякими переживаннями. Зранку загули на території ДНЗ декілька тракторів, комбайн, а учні групками перебігали від майстра до майстра, уточнюючи отримані настанови. Знання теоретичної частини курсу та вміння водити транспортні засоби перевіряла комісія. Та хвилювання виявились зайвими – усі випускники впорались із іспитом на кваліфікацію. 21 червня 2019 року учні групи № 16Р за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»): «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»; «Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)» склали державну кваліфікаційну атестацію.





































































































