День боротьби зі СНІДом

               1 грудня відзначається День боротьби зі СНІДом. Неоминули цієї дати і учні Рокитненського відділення ДНЗ “Регіональний Центр”. Разом із вихователем гуртожитку Діхтяр А.М. вони намалювали плакат “Стоп СНІД”. Під час бесіди були обговорені питання про ВІЛ інфікованих, шляхи зараження. Підсумком цієї роботи стало – анкетування, де вихованці виявили свої знання з теми.

Засідання методичних комісій.

             У період з 25 по 29 листопада 2019 року в нашому центрі пройшли засідання методичних комісій. На засіданнях педагогічні працівники розглянули наступні питання:

  • виникнення та розвиток інклюзивної освіти та навчання;
  • індивідуальні форми роботи з учнями з низьким рівнем знань;
  • впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес;
  • підготовка до завершення І семестру 2019 – 2020 навчального року.

Семінар на тему: «Методична допомога і взаємодопомога у підвищенні рівня педагогічної майстерності»

               28 листопада 2019 року в нашому закладі було проведено семінар для педагогічних працівників на тему: «Методична допомога і взаємодопомога у підвищенні рівня педагогічної майстерності». На семінарі виступили заступник директора з НР Ярмолюк О.В. та методисти Шуба Н.В. та Жуга Н.А.

Співпраця в рамках роботи з учнями з особливими освітніми потребами.

            26 листопада 2019 року відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників, які працюють с дітьми з особливими освітніми потребами. Наші педагоги ознайомили присутніх з освітніми технологіями, що використовуються під час навчання в таких групах.

Кваліфікаційна атестація.

              25 листопада 2019 року учні групи № 77 пройшли кваліфікаційну атестацію з професії « кухар » 4 розряду.

Виробниче навчання.

         22 листопада 2019 року учні групи № 88 проходять виробниче навчання з професії « пекар ».

Декада хімії, біології та екології.

          З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, покращення засвоєння знань з природничих дисциплін з 18 по 20 листопада 2019 року в нашому закладі проводилась декада хімії, біології та екології «Ми планету у теплих долонях для нащадків своїх збережемо». Для реалізації мети були проведені:

  • біологічна гра «Найрозумніший»;
  • екологічний квест «Десять кроків для збереження клімату»;
  • хімічний калейдоскоп;
  • фотоконкурс «Барви рідного краю»;
  • виступ екологічної бригади з «Екологічною казкою»;
  • екологічна гра «Бережи природу для людського роду»;
  • віртуальна подорож «Асканія Нова – унікальний заповідник незайманої території»;
  • перегляд документального фільму «Сміття в океані», «Чорнобиль сьогодні».

І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

           20 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Регіональний Центр» в м. Харкові відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkillsUkraine 2019.  Компетенція: «Зварювальні роботи».

Міс осінь.

              20 листопада 2019 року у відділенні с. Рокитне відбувся конкурс «Міс осінь». Переможницею стала Бовтрюк Дар’я, учениця групи № 67Р. Вона ж стала і «Міс глядацьких симпатій ». Вітаємо Дашу та всіх учасниць конкурсу!!!

ХІ Міжнародна науково-практична конференція.

            15-16 листопада 2019 року на історичному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди відбулась ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін». В роботі конференції взяли участь педагогічні та наукові працівники України та Білорусі.

       На пленарному засіданні відбулась зустріч з відомим українським педагогом, авторкою інноваційних навчальних програм та матеріалів, доктором педагогічних наук,  головним науковим співробітником відділу суспільствознавчої освіти інституту педагогіки НАПН України, член-кореспондент НАПН України  Пометун Оленою Іванівною. Її доповідь щодо застосування на уроках методу «критичного мислення» була схвально сприйнята загалом та викликала жваве обговорення.

          Актуальною та змістовною була доповідь Ремех Тетяни Олексіївни, кандидата педагогічних наук, завідувачки відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України «Методичні аспекти навчання учнів громадянства».

          В конференції взяли участь і педагоги нашого закладу освіти.  Викладач Кучеренко Галина Іллівна виступила з доповіддю «Теоретичні та практичні аспекти формування навчально-пізнавальної компетентності учнів ЗПО в процесі вивчення правових дисциплін». В роботі над доповіддю співавтором виступила заступник директора з НВР, викладач предмета «Громадянська освіта» Прохорова Олена Володимирівна. Педагоги, керуючись досвідом роботи, наголошують на необхідності запровадження компетентнісного підходу в навчанні учнів ЗПО, що є гарантією забезпечення їх конкурентоздатності на ринку праці та перспектив кар’єрного зростання впродовж життя.

             За матеріалами конференції вийшов збірник.