09 грудня 2021 року у групі №70 викладач Куцина Н.М. провела урок хімії за темою: «Застосування вуглеводнів». На уроці були застосовані сучасні технології та сучасне обладнання.
Всі публікаціі Admin.
Успішна кар’єра.
08 грудня 2021 року з учнями ДНЗ «Регіональний Центр» відбулась зустріч за темою: «Моя успішна кар’єра в моїх руках». Що таке кар’єра та поради для досягнення успіху, вимоги роботодавців – головні питання сьогодення.
Цікаві уроки.
06 грудня 2021 року у групі № 41М відбувся урок з предмета технологія виготовлення швейних виробів за темою: «Деталі крою спідниці». На уроці викладач Акушко Л.В. використала інформаційно – комунікаційні технології.
Цікаві та смачні уроки.
06 грудня 2021 року у групі № 61Р відбувся урок виробничого навчання за темою: «Приготування котлетної маси і напівфабрикатів з неї, формування виробу. Приготування рулету».
Уроки з елементами STEM – технологій.
06 грудня 2021 року в групі №11Р відбувся урок математики за темою: «Многогранники». Урок пройшов цікаво та ефективно з застосуванням Stem-технологій.
Уроки виробничого навчання
02 грудня 2021 року у групі №41 відбувся урок виробничого навчання за темою: «Зварювання металевих пластин товщиною 8 мм у вертикальному положенi. Порiзка труб для зварювання кiльцевим швом».
Виробниче навчання
01 грудня 2021 року в групі № 41М відбулося виробниче навчання на виробництві ТОВ «СКЛОВОЛОКНО».
Зустрічаємо поважних гостей
29 листопада 2021 року наш заклад відвідали поважні гості. З робочим візитом завітали генеральний директор директорату професійної освіти Ірина Шумік, директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Анжеліка Крутова, директор НМЦ ПТО у Харківській області Тетяна Русланова, директори професійних (професійно-технічних) закладів.
Наші переможці.
Оголошено результати обласного огляду навчальних кабінетів з предмета «Технологія штукатурних робіт». Наші майстри виробничого навчання Ольховська Валерія Костянтинівна та Дробот Галина Леонідівна посіли ІІ місце.
Вітаємо та дякуємо за сумлінну працю!
Всеукраїнська акція «Запали свічку»
В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору Український інститут національної пам’яті закликає всіх мешканців України 27 листопада 2021 р. о 16:00 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання, за можливості – біля меморіалу, пам’ятника чи хреста пам’яті жертв Голодомору у вашому місті чи селі. Також заохочуємо із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
25.11.2021 в нашому закладі відбувся круглий стіл “Голодомор очима нащадків”. Учні підготували доповіді, обмінювалися думками. Відбулося вшанування пам’яті невинних жертв сталінських репресій.










































