03 та 05 червня 2019 року відбулось нагородження переможців у конкурсі – «Краща навчальна група ДНЗ «Регіональний Центр». Протягом року всі групи брали участь у конкурсі, під час визначення враховувалось: успішність, участь у спортивних змаганнях та художній самодіяльності. Кращою групою визнано групу № 88 (Пекар. Кухар. Кондитер.). Профспілка нагородила всіх учнів цієї групи квитками до боулінг-клубу. Серед учнів, які вступили на навчання після 9-го класу до відділення у м. Харків кращими визнано: групу № 97 (Пекар. Кухар. Кондитер.) та групу № 48 (Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів.). Серед учнів, які вступили на навчання після 11-го класу до відділення у м. Харків кращою визнано: групу № 118 (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар – ремонтник). Учнів цих груп було нагороджено солодкими призами. Серед учнів, які навчаються у відділенні м. Мерефа кращою визнано: групу № 48М (Оператор швацького устаткування. Швачка.) Серед учнів, які навчаються у відділенні с. Рокитне кращою визнано: групу № 67Р (Кухар. Кондитер.)




















