Профорієнтаційні заходи

    З 21 лютого 2022 року педагогічні працівники продовжили профорієнтаційні заходи у школах м. Харкова та Харківської області.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

      Уже понад два десятиліття поспіль 21 лютого українці відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття й багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у власній країні.

     До відзначення Міжнародного дня рідної мови в межах стратегії популяризації державної мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» долучилися і учні ДНЗ «Регіональний Центр».

           Для учнів на уроках рідної мови пройшли тематичні хвилинки «Мова – ДНК нації», цікаво і змістовно проведені виховні години за темами «Цікаві факти з історії свята», «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина». З нагоди свята в бібліотеці організована цікава тематична виставка «День рідної мови».

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє нашої України!

Свято – ДЕНЬ ЄДНАННЯ.

        16 лютого 2022 року Україна вперше святкує ДЕНЬ єднання. Метою цього свята є посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

          16 лютого 2022 року. Згідно з указом Президента України від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Виробниче навчання

         14 лютого 2022 року відбувся урок виробничого навчання за темою: «Виготовлення батонів» у групі пекарів на базі навчально-практичного центру.

Цікаве навчання.

         11 лютого 2022 року у відділенні м. Мерефи викладачі Буряківська Н.А., Забродіна Н.М. та Кучеренко Г.І. провели уроки із застосуванням сучасного обладнання та технологій дистанційного навчання.

Засідання методичної комісії.

      09 лютого 2022 року у відділенні м. Харків відбулося засідання методичної комісії природничо – математичного циклу. Викладачі обсудили актуальні питання та обмінялись досвідом використання технологій дистанційного навчання.

НПЦ в роботі.

       07 лютого 2022 року в навчально-практичному центрі з професії «Пекар» відбулося виробниче навчання за темою: «Формований хліб».

Засідання методичної комісії.

      07 лютого 2022 року у відділенні м. Мерефи відбулося засідання методичної комісії легкої промисловості. Викладачі та майстри виробничого навчання взяли участь у майстер-класі та обсудили актуальні питання.

Цікаві уроки

         03 лютого 2022 року у відділенні м. Мерефа відбувся цікавий урок з використанням технологій дистанційного навчання. Викладач Акушко Л.В., Кучеренко Г.І. та Кучеренко О.М. підготували та провели бінарний урок з предметів: обладнання швейного виробництва, охорона праці та фізична культура.