Відкриття сектору громадського харчування.

        03 вересня 2020 року у ДНЗ «Регіональний Центр» відбулося урочисте відкриття Сектору громадського харчування Рокитненського відділення. Були присутні гості: голова Нововодолазької райдержадміністрації А. В. Андреєв, заступник голови РДА А. М. Мащенко, голова Нововодолазької районної ради С. О. Ротач, перший заступник Нововодолазького селищного голови Л. М. Іващенко, начальник відділу освіти Нововодолазької РДА О. М. Козачок та адміністрація ДНЗ «Регіональний Центр» на чолі з директором В. В. Шепеленко.

     Протягом минулого року наш колектив готувався до цієї події. Саме сьогодні урочисто розрізана стрічка до аудиторій та лабораторій сектору громадського харчування директором ДНЗ «Регіональний Центр» В. В. Шепеленко та головою НРР С. О. Ротач.

Свято Першого дзвоника.

        02 вересня 2020 року у відділенні м. Мерефи нашого закладу відбулася святкова лінійка. До лав нашої дружньої родини прийшли першокурсники. Вітаємо усіх учнів та працівників закладу із початком нового навчального року. Бажаємо всім сил, здоров’я та наснаги у нових навчальних звершеннях!

День знань.

    01 вересня 2020 року у нашому закладі розпочалося навчання. Традиційно, але з дотриманням правил протиепідемічної безпеки та дистанції, на свіжому повітрі пройшло Свято Першого дзвоника. Учнів 1-го курсу привітав директор ДНЗ «Регіональний Центр» Шепеленко В.В. та учні старших курсів. З нагоди дня Знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань, адже вони – це сила!